Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 1”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-1”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-1”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 2”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-2”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-2”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Deprecated: Korzystanie z add_custom_image_header uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.4.0! Zamiast tego użyj add_theme_support( 'custom-header', $args ). in /wp-includes/functions.php on line 4861
Wypadające włosy 2018

Wypadanie włosów

Wypadanie włosów to problem który trzeba, a nawet należy leczyć. Przyczyny wypadania włosów mogą być rozmaite. Wypadanie włosów często wskazuje na występowane rozmaitych schorzeń w organizmie (m.in. anemia), może być spowodowane przyjmowaniem określonych leków, przebytymi chorobami. Wypadanie włosów towarzyszy również chorobom skóry głowy, takim jak grzybica, łupież itd.

Ogromny wpływ na wygląd i kondycję włosów ma sposób odżywiania się – dieta zbyt słabo urozmaicona, uboga w witaminy, sole mineralne może powodować wzmożone wypadanie włosów.

Aby rozwiązać problem wypadania włosów konieczna jest wizyta u dobrego lekarza. Po zdiagnozowaniu przyczyny wypadania włosów i rozpoczęciu odpowiedniej terapii koniecznie należy dodatkowo wzbogadzić swoją dietę w niezbędne witaminy.

Warto jak najczęściej sięgać po warzywa i owoce! Osoby wiodące bardzo pospieszny tryb życia powinny sięgnąć po gotowe zestawy witaminowe. Należy pamiętać, że stan i kondycja włosów (a także cery) w ogromnym stopniu zależy od tego, co kładziemy przed sobą na talerzu!

Wypadanie włosów może być również spowodowane długotrwałym stresem. W trosce o piękne włosy należy prowadzić zdrowy tryb życia – unikać stresów, wysypiać się, dbać o swoją kondycję fizyczną.