Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 1”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-1”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-1”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 2”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-2”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-2”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Deprecated: Korzystanie z add_custom_image_header uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.4.0! Zamiast tego użyj add_theme_support( 'custom-header', $args ). in /wp-includes/functions.php on line 4861
Przedłużanie 2018

Przedłużanie

Przedłużanie włosów to zabieg dla kobiet, które nie tylko chcą zmienić swoją fryzurę, ale przede wszystkim na choć na chwilę zmienić swoje image. Długie włosy zmieniają bowiem wygląd niemal całkowicie. Dodają młodości. Przedłużanie włosów jest zabiegiem bezpiecznym, nie szkodzi naturalnym włosów, nie niszczy ich. Do przedłużania wykorzystujemy tylko włosy zdrowe, naturalne, nie wymagające dodatkowych zabiegów, takie którym specjalne kosmetyki do włosów nie są potrzebne.

Włosy możesz nie tylko przedłużyć, ale i zagęścić. Zagęszczanie włosów to po prostu nadanie im większej objętości, nie tylko optycznie, ale i faktycznie. Bujna fryzurka nie wymaga długiego modelowania. Włosy układają się same, są gęste, dlatego o wiele lepiej prezentują się na głowie. Zagęszczanie włosów metodą microrings jest teraz modne. Ale z drugiej strony może nie ma co przesadzać, zabiegi te są bezpieczne i nie szkodzą włosom, ale zawsze to lepiej ułożyć ciekawą fryzurkę na swoich naturalnych włosach. Modne fryzurki także nadają objętości włosom bez potrzeby ich zagęszczania.

Dla odważnych i zdesperowanych kobiet przedłużanie włosów jest jednak jedynym wyjściem głównie chyba poprawy humoru. Z drugiej strony efekt bywa zaskakujący. Włosy po zagęszczeniu stają si piękne!

W naszym salonie fryzjerskim wykonasz zagęszczanie włosów trzema metodami. Długość włosów wybieracie same. Kolor dobieramy my – jest identyczny z tym, który akurat nosicie. Oczywiście możemy także pofarbować włosy, tak by ich odcienie kompletnie się nie różniły, a przez to wyglądały naturalnie. Farbowanie włosów pozwala ujednolicić kolor.

Zdając włosy można samodzielnie w domu, bowiem pasma dołożone nie łączą się z naturalnymi, przez co unikniemy oczywiście narażenia włosów naturalnych i tak pewno zniszczonych na działanie dodatkowych środków.

W krajach Europy Wschodniej zamiast przedłużania czy zagęszczania włosów stosuje się po prostu peruki. Wyglądają one niemal jak naturalne włosy, są perfekcyjnie wykonane w różnych kolorach, o różnej długości i grubości.