Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 1”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-1”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-1”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 2”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-2”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-2”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Deprecated: Korzystanie z add_custom_image_header uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.4.0! Zamiast tego użyj add_theme_support( 'custom-header', $args ). in /wp-includes/functions.php on line 4861
Prostowanie 2018

Prostowanie

Prostowanie włosów jest popularne głównie wśród młodzieży gimnazjalnej, szkół średnich czy studentek. Włosy proste są zwiewne i błyszczące. Prostowania włosów dokonujemy w domu, same. Jest to prosta czynność. Jednak trzeba uważać. Na pierwsze prostowanie włosów najlepiej udać się do fryzjera.

W naszym salonie uzyskasz informację, jaki rodzaj prostownicy stosować. Prostownice do włosów są bowiem różne. Nie trzeba kierować się tu ceną. Sklepy z artykułami RTV często oferują promocyjne ceny na prostownice do włosów. Przystępna cena i dobra jakość w postacie wyprostowanych włosów, które utrzymują się przez cały dzień, wieczór, na imprezie, na wietrze, a nawet następnego dnia lub przez kilka kolejnych dni nie idzie w parze z troska o Twoje włosy. Pamiętaj najlepsze są prostownice ceramiczne.

O tym, czy prostowaniem nie szkodzisz włosom przesądza także fakt, jak często i długo prostujesz włosy. Prostowanie włosów zaczynamy od ich nasady, przeciągamy prostownicę jednolitym tempem, równomiernie na całej powierzchni włosa. Prostowanie włosów wykonuje się równomiernie, ale i energicznie. Lepiej kilka razy wyprostować kosmyk, niż trzymać długo nagrzaną prostownicę w jednym miejscu.

Nasz salon fryzjerski to nie tylko miejsce, w którym wpadnie Ci w oko ciekawa młodzieżowa fryzurka, jaką zaproponujemy do Twojego owalu twarzy czy kolor włosów, który zmieni Twój image. Nasz zakład fryzjerski to także sklep, w którym kupisz akcesoria do strzyżenia i modelowania, przeróżne kosmetyki do włosów, w tym też prostownice, karbownice, gofrownice.

Dziewczyny często zastanawiają się czy na przykład prostować włosy codziennie, do szkoły czy pracy czy może jedynie na imprezę lub do ślubu. Okiem fryzjera najgorzej wygląda prostowanie włosów na włosach rzadkich. Takie lepiej zakręcić. Głowa pełna loków lub proste włosy cieniowane lub lekko falowane nadają dobrego wyglądy, optycznie zwiększają czuprynę, dają efekt niemal jak fryzjerskie zagęszczanie włosów. Prostowanie odradzamy jeśli chodzi o fryzury ślubne. W tym dniu kobiety powinny wyglądać nieco inaczej. Proste włosy, czy zwykłe upięcie w kok nie wystarczy. Najmodniejsze fryzury ślubne to te, które niby wciąż takie same w postaci koków i loków spinanych na czubku głowy, a jednak ciągle tak pomysłowe i fikuśne.

Najczęściej kupowane prostownice to:

– prostownica do wilgotnych włosów (na mokre włosy)
– lokówka i prostownica do włosów 2 w 1
– karbownica i prostownica (3 wkładki do karbowania, cienka, grubsza, duże fałdy)
– prostownica z regulacją temperatury
– prostownica z czujnikiem nagrzania
– prostownica z wymiennymi panelami do różnych metod stylizacji włosów