Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 1”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-1”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-1”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”Panel boczny nr 2”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-2”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-2”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /wp-includes/functions.php on line 5313

Deprecated: Korzystanie z add_custom_image_header uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.4.0! Zamiast tego użyj add_theme_support( 'custom-header', $args ). in /wp-includes/functions.php on line 4861
Najdmodniejsza fryzura dla Twojego dziecka! 2018

Modne fryzury dla dzieci

Minęły czasu, gdy najmodniejszą fryzurą dla dzieci – zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, była ścięcie włosów „na pazia”. Warto postarać się o modną fryzurę dla swojego dziecka, postępując według pewnych wskazówek. Oto najważniejsze z nich:

  • fryzura dla dziecka powinna być nie tylko modna ale i przede wszystkim praktyczna (stąd dawna moda fryzury „na pazia”)
  • dziecięce włoski nie powinny być zbyt długie, aby nie ograniczały możliwości swobodnej zabawy, które niejednokrotnie są bardzo intensywne. Poza tym zbyt długie włosy oznaczają same problemy a nawet .. łzy – codzienne rozplątywanie sklejonych (np. jedzeniem, słodkimi napojami) włosów nie należy do przyjemnych doświadczeń, zarówno dla mamy, jak i dla dziecka!
  • zbyt długa grzywka utrudnia widzenie i może nawet przyczynić się do powstania wady wzroku! Pamiętajmy o regularnym podcinaniu grzywki.
  • jeśli fryzura wymaga modelowania, nie jest odpowiednia dla dziecka! Dziecięce włoski są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia, dlatego nigdy nie maltretujmy ich modelowaniem – małe elegantki będą miały na to jeszcze mnóstwo czasu!
  • nigdy nie należy zbyt mocno związywać i upinać dziecięcych włosków.