Karnawałowe fryzury

Fryzury na Karnawał przeglądamy już na kilka tygodni wcześniej, nawet przed Sylwestrem. Od niego wszystko się zaczyna.

Czy co roku moda na fryzurki karnawałowe się zmienia, czy są fryzury neutralne i dobre na każdą zabawę. Na co trzeba zwracać uwagę? Jeśli udajesz się na kameralne przyjęcie w gronie znajomych to wystarczy, że ładnie upniesz włosy, zakręcisz lub je wyprostujesz. Chodzi jedynie o to, by wyglądać świeżo i atrakcyjnie, ale bez przesady.

Co prawda nie powinna to być zwyczajna fryzurka do pracy, bo jednak trzeba coś odmienić. Jeśli zawsze czeszesz się w kok, to na imprezę możesz na przykład mocno pokręcić włosy. Jeśli na co dzień chodzisz w rozpuszczonych, to ma zabawę możesz upiąć włosy w kok. Nie ma też co przesadzać. Jeśli zauważysz w katalogu świetną fryzurkę, zwróć też uwagę czy będzie ona pasowała do Twojego owalu twarzy. Dobieranie fryzur do kształtu twarzy nie jest proste.

Karnawał 2008 – jeśli chodzi o wielkie, zorganizowane przyjęcia i bale będzie przebiegał pod hasłem fryzur z klasą. Wszelakie dodatki do włosów będą dominować. Pasemka w różnych kolorach, brokat, motylki, spinki w kolorze sukni, butów i torebki. Panie postawią na upięte włosy. Także mężczyźni odważnie podejdą do sprawy i swoje włosy oddadzą w ręce stylistów. Mocne cieniowania fryzur męskich, włosy mocno strzyżone po bokach i dłuższe środkiem głowy. Mniej żelu i brylantyny, jedynie naturalne cieniowania, które już same z siebie nadają fryzurze karnawałowego wyglądu.