Jak przygotować piękną fryzurę sylwestrową?

Do godziny zero pozostało już niewiele czasu, jeśli więc planujesz zabłysnąć piękną, modną fryzurą na Sylwestra, która olśni wszystkich dookoła, już teraz rozpocznij przygotowania.

Jeśli pragniesz zmienić kolor włosów, nie zwlekaj z tym do ostatniej chwili. Koloryzacja to zabieg radykalny i może nieco pogorszyć kondycję Twojej fryzury. Jeśli odpowiednio wcześniej go przeprowadzisz, będziesz miała dość czasu na przywrócenie świetnej formy swoich włosów, poprzez intensywne zabiegi pielęgnacyjne. Pamiętaj, że jedynie zdrowe włosy są piękne – jeśli Twoje włosy są zniszczone, nie pomoże żadna, nawet najpiękniejsza fryzura!

Odpowiednio wcześniej udaj się do fryzjera, jeśli marzy Ci się nowe ścięcie – dzięki temu będziesz mogła przyzwyczaić się do swojego nowego image. Jeśli natomiast chcesz efektownie upiąć swoje włosy, koniecznie zarezerwuj już teraz wizytę u fryzjera przed samym sylwestrowym balem. Możesz również poprosić o pomoc swoją przyjaciółkę i wspólnie z nią wyczarować fryzurę marzeń.